Výroba lůžkovin, potahů a obalů na míru

Pokud hledáte vhodné lůžkoviny, potahy na matrace, obaly na výrobky, hračky, individuální zakázkovou výrobu nebo reklamní nosiče, jste na správném místě.

Česká textilní společnost ROLSIT s.r.o. se totiž zaměřuje na výrobu kvalitních ekologických produktových obalů, na výrobu polštářů a přikrývek z umělých či přírodních materiálů, dále výrobu funkčních potahů na matrace, hračky pro nejmenší nebo i zakázkovou výrobu. Nedílnou součástí celkového procesu výroby jsou samo sebou i nákupní či reklamní tašky z netkané textilie, bavlny a BIO bavlny s certifikátem GOTS. Stále více zákazníků vnímá naše životní prostředí a rozhodují se vyměnit levné, prostředí neprospěšné plastové tašky (obaly) za látkové tašky z netkané textilie nebo bavlny, které v sobě ukrývají nespočet výhod.

Tou první nejvýznamnější pozitivní stránkou všeho je, že se jedná o firmu ryze českou. Další bonus v řadě je skutečnost, že se zaměřujeme na klienta, na jeho požadavky a potřeby. Vnímáme životní prostředí a vyrábíme s precizností sobě vlastní.

 

 

Kontaktujte nás

Pokud vás naše výroba zaujala, budeme rádi za navázání spolupráce. Věříme totiž, že s výsledkem i výrobky budete nad míru spokojeni.