Zákazníkům nabízíme také velmi kvalitní tašky na lůžkoviny. Dobře víme, že uskladnění lůžkovin potřebuje takové řešení, aby měly co možná nejlepší přístup vzduchu. Prodyšný materiál, ze kterého je taška vyhotovena, musí především dobře větrat. Navíc je třeba, aby takový obal byl dostatečně pevný, aby posloužil pro přenášení i větších a teplejších přikrývek a polštářů.

Naši tašku na přikrývku a polštář s potiskem na míru dle vašeho přání využijte komerčně pro úhlednou prezentaci zboží. Zcela praktická je ale také pro přepravu a bezpečné skladování, kdy jsou lůžkoviny pečlivě chráněny. Na výběr máme opravdu velké množství rozličných tašek různých tvarů a velikostí. Ať už z bavlny nebo netkané textilie. Dobře poslouží také drátová taška. Všechny jsou opatřeny zipem a tak mohou být opětovně používány i v domácnosti vašich klientů, kteří si tak budou díky vhodnému potisku stále připomínat, kde dobře nakoupili.

Kontaktujte nás

Neváhejte se na nás obrátit. I pro vás najdeme vhodné řešení pro vaše výrobky, které v našich taškách budou vypadat ještě luxusněji.