Historie Rolsitu

Ač se jedná o ryze českou výrobní firmu, naše textilní společnost ROLSIT s.r.o. byla založena již v roce 1996 na Slovensku. Působí v Mikulově na území České republiky, kam byla v roce 2017 přestěhována. Její produkce je zaměřena jak na výrobu kreativních obalů z netkané textilie, bavlny i bio bavlny pro automobilový a textilní průmysl, tak na výrobu polštářů a přikrývek z umělých či přírodních materiálů, dále výrobu funkčních potahů na matrace, povlečení, hraček pro nejmenší nebo i zakázkovou výrobu. Nedílnou součástí celkového procesu výroby jsou samo sebou i nákupní či reklamní tašky.

 

Při výrobě polštářů, přikrývek a povlečení vycházíme z nastřádaných zkušeností v oboru ložních výrobků, který nese všechny atributy doteku české kvalitní ruční výroby, aby byli uspokojeni i ti náročnější zákazníci. Celý koncept je pojat v moderním duchu zdravého spánku, snoubícího se s materiály předních výrobců belgického, německého, italského i francouzského původu. To vše umožňuje velmi příznivý poměr kvality a ceny s osobním přístupem, na kterém si zakládáme.

K samostatné výrobě využíváme inovativní technologie, pomocí nichž je zajišťován vývoj nových výrobků tak, aby splňovaly požitek příjemného spánku na vysoké úrovni.

Vyrábíme jak ze 100% přírodní bavlny, tak i z vlny, kašmíru, peří, případně s různými dalšími úpravami a příměsí např. bambusového vlákna, aloe very, stříbra, Lyocell-tencelu, dutého vlákna či esenciálních olejů. Každý polštář a přikrývka mají své specifické prošití, které podpoří funkčnost a stabilitu.


K vyhotovení obalů naopak využíváme ekologické materiály, které zohledňují životní prostředí; barevné nebo čiré LDPE, standardní LDP, netoxikované PVC, netkanou textilii, bavlnu, organickou bavlnu, perkál a nylon. Veškeré materiály jsou certifikované podle evropských norem s důrazem na kvalitu.

 

Většinu našich výrobků přizpůsobujeme specifickým požadavkům zákazníka; na základě poptávky je zpracován grafický návrh na míru, odesílán k odsouhlasení a následně vyroben vzorek, který posíláme ke konečnému schválení. Po jeho odsouhlasení vzorku následuje sériová výroba. Náš čtyřicetičlenný tým se vždy postará o promptní dodání malých sérií cca od 200 kusů až po větší série obalových produktů. Naši produkci dodáváme po celé Evropě.

 

Výhody nákupní tašky/obalu z netkané textílie nebo bavlny

+ dlouhá životnost
+ vysoká nosnost
+ kvalita
+ opakovaná reklama pro Vaši firmu
+ česká výroba
+ náhradní plnění
+ vlastní design
+ promptní dodání
+ ochrana životního prostředí
+ recyklovatelné materiály

 

Stop igelitovým taškám!

Tím, že vstoupil v platnost nový zákon, vyplývající z novely zákona o obalech, který zakazuje používání igelitových tašek zdarma, jsme se připojili k zemím EU, které nezpoplatněné igelitové tašky zakázaly z ekologických důvodů. Cílem této novely je zabránění znečišťování životního prostředí, neboť v průměru každý z nás spotřebuje ročně cca 300 igelitových tašek, přičemž jedna igelitová taška se rozkládá přibližně 25 let. Ministerstvo spolu s tímto opatřením nastartovalo kampaň, která má všechny občany motivovat, aby již nekupovali igelitky ani za poplatek a na nákupy chodili s vlastní osobní taškou. Nechalo si pro tyto účely navrhnout a vyrobit i vlastní plátěné tašky s natištěnými hesly jako „igelitky nebrat, neplýtvám, nešustím, konec plastu'.  Jejich neoddiskutovatelnou výhodou je „opakované použití“ a „dlouhá životnost“, další velké plus je „pevnost“ a „design“ - vaši zákazníci ji mohou využívat nejen k pravidelnému nákupu o větší hmotnosti, ale také pro své osobní účely, čímž dělají opakovaně a dlouhodobě reklamu vaší firmě za zlomek nákladů, které jsou vynakládány na jiné marketingové aktivity.

Na tašku je možné umístit potisk (logo nebo obrázek ve vysoké kvalitě) digitální technologií nebo sítotiskem. K dispozici máme široký sortiment materiálů, které se liší strukturou, hmotností a barevností dle vašeho přání. 

Nechte si u nás poradit a zpracovat návrh vlastní reklamní/nákupní tašky z netkané textilie nebo bavlny, která bude dlouho sloužit vašim zákazníkům při každodenních nákupech a současně bude dělat reklamu vaší firmě za zlomek peněz. Vtipný slogan s vaším logem se může vrýt do paměti za daleko nižší finanční náklady, než by stála masová billbordová kapaň, která je navíc časově omezená, nákupnií taška z netkané textílie nebo bavlny vydrží téměř věčnost.

Je to první a zásadní krok k oslovení zákazníka, neberte tedy obal vašeho výrobku na lehkou váhu!