HISTORIE ROLSITU

Česká výrobní firma Rolsit s.r.o. byla založena v roce 1996 na Slovensku. Nyní působí na území České republiky v Bavorech u Mikulova, kam byla v roce 2017 přestěhována. Její produkce je zaměřena na výrobu kreativního obalového materiálu pro automobilový, textilní, oděvní průmysl. Nedílnou součástí naší výroby jsou také nákupní či reklamní tašky.

Výrobu reklamních, obalových či nákupních tašek přizpůsobujeme specifickým požadavkům zákazníka, kdy na základě poptávky zpracujeme na míru grafický návrh, který odesíláme k odsouhlasení zákazníkovi, následně vyrobíme vzorek výrobku, který posíláme ke konečnému schválení. Po odsouhlasení vzorku zákazníkem se pouštíme do sériové výroby. Třicetičlenný tým už se postará o promtní výrobu malých sérií cca od 1000 kusů až po větší série obalových produktů. Naši produkci dodáváme po celé Evropě.

K vyhotovení obalů využíváme ekologické materiály, které berou ohled na životní prostředí - barevné nebo čiré LDPE, standardní LDP, netoxikované PVC, netkanou textilii, bavlnu, perkál a nylon. Veškeré materiály jsou certifikované podle evropských norem s důrazem na kvalitu. Na obaly také dokážeme vyšít nebo potisknout vaše firemní logo.


Výhody nákupní tašky/obalu z netkané textílie nebo bavlny

+ dlouhá životnost
+ vysoká nosnost
+ kvalita
+ opakovaná reklama pro Vaši firmu
+ česká výroba
+ náhradní plnění
+ vlastní design
+ promptní dodání
+ ochrana životního prostředí
+ recyklovatelné materiály

Stop igelitovým taškám!

Víte, že máme od letošního roku vstoupit v platnost nový zákon, který zakazuje používání igelitových tašek zdarma? Zákaz igelitových tašek vyplývá z novely zákona o obalech. Touto novelou jsme se připojili k zemím EU, které nezpoplatněné igelitové tašky zakázaly z ekologických důvodů. Cílem této novely je zabránění znečišťování životního prostředí plastovými taškami, jelikož v průměru každý z nás spotřebuje za rok na 300 igelitových tašek, přičemž jedna igelitová taška se rozkládá 25 let. Ministerstvo spolu s opatřením nastartovalo kampaň, která má motivovat všechny občany, aby si nekupovali igelitky ani za poplatek a na nákupy chodili s vlastní taškou. Nechalo si pro tyto účely navrhnout a vyrobit i vlastní plátěné tašky s natištěnými hesly jako „igelitky nebrat, neplýtvám, nešustím, konec plastu'. 

Nechte si u nás poradit a zpracovat návrh vlastní reklamní/nákupní tašky z netkané textilie nebo bavlny, která bude dlouho sloužit vašim zákazníkům při každodenních nákupech a současně bude dělat reklamu vaší firmě za zlomek peněz. Vtipný slogan s vaším logem se může vrýt do paměti za daleko nižší finanční náklady, než by stála masová billbordová kapaň, která je navíc časově omezená, nákupnií taška z netkané textílie nebo bavlny vydrží věčnost.

Neberte obal vašeho výrobku na lehkou váhu, neboť je to první krok k oslovení zákazníka :-)