V naší výrobě máme k dipozici na šití polštářů, přikrývek, podložek, matracových podložek (topperů) a povlečení, ty nejmodernější technologie (stroje) a nespočetné množství materiálů, tak abychom se dokázali co nejvíce přiblížit Vaší představě. Vybrat si můžete ze široké škály materiálů od mikropolyesterů, bavlny až po přírodní materiály (Lyocell, Levandule, Greenfirst, Bamboo) to stejné se týká i vnitřních výplní (polyesterové duté vlákno, termopojené rouno, nadycháné ručně mykané rouno, vlna, kašmír, velbloudí rouno, peří...).

Naší největší dominantou je mykací stroj, který dává přikrývkám nadychánost oproti konkureci, která ve většine případů používá pouze ekonomické termopojené rouno, po kterém jsou přikrývky tužší a bez objemu. Materiály jsou certifikované od oveřených dodavatelů, se kterými máme navázanou dlouhodobou spolupráci.

Lůžkoviny Vám umíme navrhnout na klíč, včetně etikety (tkané nenbo stuhy) s Vaším logem i s ošetřovacími symboly, až po obal, který Vám také připůsobíme na míru. Materiál obalu je také velice variabilní od levného LDPE, přes netkanou textilií až po přírodní ekologické materiály.