Šetrný přístup k životnímu prostředí umocňují nákupní látkové tašky vyrobené z bavlny. Tento ryze přírodní materiál má vynikající užitné vlastnosti. Bavlněná vlákna jsou pevná a odolná. Pokud se namočí, což se při nákupu může snadno přihodit, jejich pevnost ještě narůstá. Bavlna se poté bez problémů opakovaně pere, neboť jí neublíží voda ani vysoké prací teploty. Lze ji dokonce vyvařit a také žehlit při vysoké teplotě. Nákupní tašky ušité z bavlny budou tedy pevné, snadno se ošetří a i při opakovaném dlouhodobém používání si zachovají dlouho životnost.

Zákazníci pěkné bavlněné tašky s oblibou využívají nejen k pravidelnému nákupu o větší hmotnosti, ale také pro své osobní účely, čímž vám dělají opakovanou a dlouhodobou reklamu.

Nabízíme navíc tašky z BIO bavlny s certifikátem GOTS (The Global Organic Textile Standard), což je prestižní mezinárodní osvědčení o splnění náročných ekologických a sociálních kriterií ve všech fázích pěstování a zpracování rostliny. Bavlněnou tašku nabízíme v několika gramážích. Povrchovou úpravou může být nejen sítotisk, ale také výšivka. Kromě bavlněných tašek vyrábíme také látkové pytlíky, tašky na přikrývku a polštářdárkové tašky na víno a jiné reklamní tašky s potiskem na míru.