Pokud hledáte vhodný reklamní nosič (prostředek) za příznivou cenu, jste tu správně na naší úvodní stránce české firmy ROLSIT s.r.o. se zaměřením na výrobu kvalitních ekologických produktových obalů, či reklamních a nákupních tašek z netkané textilie, bavlny a BIO bavlny s certifikátem GOTS. Čím dál více zákazníků vnímá naše životní prostředí, a proto se rozhoduje vyměnit levné, avšak prostředí neprospěšné plastové tašky (obaly) za látkové tašky z netkané textilie nebo bavlny, které v sobě ukrývají nespočet výhod.

Tou první nejvýznamnější pozitivní stránkou, je „opakované použití“ a „dlouhá životnost“ oproti igelitové tašce. Za další velké plus je možné považovat „pevnost reklamní tašky“ a „design“, vaši zákazníci ji mohou využívat nejen k pravidelnému nákupu o větší hmotnosti, ale také pro své osobní účely, čímž dělají opakovaně a dlouhodobě reklamu vaší firmě za zlomek nákladů, které jsou vynakládány na jiné marketingové aktivity. Na tašku je možné umístit potisk (logo nebo obrázek ve vysoké kvalitě) digitální technologií nebo sítotiskem. K dispozici máme široký sortiment materiálů, které se liší strukturou, hmotností a barevností dle vašeho přání. 

Kontaktujte nás

Na základě předložených parametrů vám rádi připravíme grafický návrh na míru. Pokud vás naše výroba obalů z přírodních materiálů zaujala, budeme rádi za navázání spolupráce a věříme, že s výsledek budete spokojení :-)