Chtěli byste své blízké potěšit nějakou pozorností? Jejich radost bude zcela určitě ještě větší, když jim dárek předáte v elegantní tašce, na které může být třeba i jejich oblíbená fotografie v podobě potisku. Nabízíme vám speciální dárkové tašky na víno z netkané textilie.

Jako materiál na dárkové tašky se často používá papír nebo speciální plast, který je již naštěstí, alespoň v tomto ohledu, na ústupu. Kromě vyšší únosnosti a působivějšímu designu mají látkové tašky oproti jiným materiálům výhodu v tom, že jsou odolné proti vlhkosti a dají se v případě potřeby vyprat. Také možnost výběru libovolného potisku digitální technologií nebo vysoce kvalitním sítotiskem vás i vaše blízké určitě potěší. Samozřejmostí je velmi široká paleta barev podle vzorníku pantone, z kterých si můžete vybrat přesně podle svého vkusu.

Udělejte radost svým přátelům a blízkým dárkem ve vkusné dárkové tašce z netkané textilie. Stejně tak si u nás můžete objednat speciální dárkovou tašku na víno s logem vaší firmy, kterou poctíte vašeho obchodního partnera.